Bulut Santral Nedir ?

     Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

     Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Bulut Santral (Sanal Santral) yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur ve tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

     Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilir, şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

     Sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan ve 30 yıl önceki bakır kablo teknolojisi ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip yazılım tabanlı yeni nesil IP Santral sistemidir.

     Bulut Santral (Sanal Santral) sayesinde fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak dâhili ve harici hat altyapınızı yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP sistemi ile ek lisans ihtiyacı duymadan ihtiyacınıza göre sonsuz ölçeklendirebilirsiniz. Tek bir numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp, yapabilirsiniz.

     İş telefon sisteminizi buluta taşımak oldukça basittir. Kurulum hızlıdır ve müşteri temsilciniz tüm ofis konumlarınız ve uzak çalışanlarınız için sorunsuz bir geçiş sağlamanıza yardımcı olacaktır.

     Müşteri temsilciniz, işletmenizin kaç tane kullanıcı ve kaç tane IP telefonuna ihtiyaç duyacağını belirlemenize yardımcı olur. Geçiş sırasında mevcut IP telefonlarınızı kullanabilmenizin yanı sıra, santralini-oluştur web sayfamız üzerinden birçok model arasından seçimlerinizi yapmanıza yardımcı olur.

     IP uyumlu Masaüstü ve akıllı telefonlarınızı Bulut Santral (Sanal Santral) servisine bağlanması konusunda teknik birimimiz ücretsiz olarak destek verecektir.

     İsterseniz, hesap temsilciniz mevcut telefon numaralarınızı aktarmanıza veya işletmeniz için uygun yerel, ya da 0850 ücretsiz ve özel numara seçmenize yardımcı olabilir.

     Satın aldığınız IP Telefonlar tamamen yapılandırılmış ve tak çalıştır, hazır durumda tarafınıza gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken, tarafınıza ulaşan telefonların enerji ve internet bağlantısını yapmak olacaktır. İşletmenizde çalışan sayısı artıkça kolayca yeni kullanıcılar ve telefonlar ekleyerek santral kapasitenizi ihtiyacınıza göre ölçeklendirebilirsiniz.

Tags : Bulut santral, bulut santral nedir, bulut santral fiyatları, bulut santral avantajları, bulut santral firmaları, sanal santral, sanal santral fiyatları, sanal santral nedir, sanal santral firmaları,

Referanslarımız

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client

Ne Dediler !

Partners

Client
Client
Client
Client
Client
Client
000
Firma/İşletme
0000
Ortalama Çalışan
00000
Ortalama Müşteri
00000
Ortalama Cihaz